KONST / Litografier / Färglitografi 12599246
nr 1259 9246
Brita Streijffert
(1917-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1985,163/300. Motivet: 47x61
Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:28:14
29/5 22:10:58
400 kr
3/6 18:07:45
Brita Streijffert
Läs mer om Brita Streijffert